Bakım hizmeti paketleri

appli_707_a-b.jpg

 

Tüm ihtiyaçlarınıza uygun geniş bir çözümler yelpazesi

sydiv_235_a_tr.jpg

 

Koruyucu bakım ve acil hizmetin avantajlarını bir araya toplayan Bakım hizmeti paketleri, özel işletim kısıtlamaları, iş faaliyetleri ve belirli uygulamaların özgün kritiklik seviyesi dikkate alınarak tamamen müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda şekillendirilir.
Standart UPS, modüler UPS ve veri merkezleri ile transfer şalterlerinde kullanılan UPS kullanıcıları için uygun çeşitli paketler, tüm ihtiyaçlara cevap verecek şekilde geliştirilmiştir ; basit bir kombine hizmetten işçilik ücretini ve yedek parçaları içeren ve iş yerine en hızlı sürede yanıt veren her şey dahil paketine kadar.

 

 

 

  Silver Gold Platinum Platinum+ Regular Premium Evo. Pack Prism

Standart UPS sistemi

maste_049_c-tab.png

       

Modüler ve ölçeklendirilebilir UPS sistemi

green_105_b-tab.png

         

Veri merkezleri için UPS sistemi

defys_191_b-tab.png

             

Transfer anahtarları

atys-d_001_a-tab.png

       

 

 

 3-YILLIK BAKIM SÖZLEŞMESİ (GARANTİ DAHİL)

Hizmete sokma sonrasında, standart garanti gerekli SLA seviyesini sağlayamayabileceğinden kritik uygulamalar garanti periyodu süresince bile özel bakım hizmetleri ve özel Hizmet Seviyesi Anlaşmaları gerektirebilir.
Bu ihtiyaçları karşılamak için Bakım hizmeti paketleri, hizmete sokma aşamasından itibaren ve bağlılığınıza istinaden özel bir fiyattan size bakım paketinin tüm avantajlarını sunan “3-yıllık Garanti Dahil” opsiyonunu içerebilir.
Ekstra bir avantaj: müteakip 3-yıllık yenileme periyodu için aynı fiyat oranı geçerli olacaktır.