PMD multifunction measuring meter MID certification

DIRIS A14

Energy efficiency is a major concern for both consumers and producers of electrical power.
The DIRIS A14 meter helps reduce energy consumption by combining the functions of a multi-measurement device with a four-quadrant energy meter that is fully compliant with the MID directive. With its Modbus communication protocol, the DIRIS A14 can monitor the electrical network as well as display and log consumption via load curves for more detailed analysis.

org.jahia.services.content.JCRValueWrapperImpl@73c2f35a

Güvenlik ve performansı birleştiren transfer çözümü

ATyS M

Socomec transfer şalteri, kararsız veya kesintiye uğramış öncelikli enerji kaynağınızdan yedek kaynağa emniyetli transfer yoluyla güç kaynağınızı korumanızı sağlar. Hızlı transfer, kesinti süresininin kısalmasında önemli rol oynar. Güç anahtarlaması ve kontrolün tek ürün üzerine entegre edilmesi kolay kurulum ile yüksek performansa imkan tanır. 40A' den 160A' e kadar olan transfer şalterleri ürün gamını keşfedin.

IT altyapınızda öngörülemeyen evrimlere cevap verin

MODULYS GP - Green Power 2.0 serisi

MODULYS GP, sürekliliği maksimum seviyeye çıkarmak, maliyetleri düşürmek ve gelecekte ortaya çıkabilecek herhangi bir öngörülemeyen talebe yanıt vermek amacıyla IT altyapıları talebini karşılayan yeni bir yenilikçi, modüler UPS neslidir.
Avrupa'da tasarlanmış ve üretilmiş olan MODULYS GP, maliyet-etkin ve hızlı bir konuşlandırmanın yanı sıra kısa vadeli kapasite ve uzun vadeli büyüme gereksinimlerine yanıt vermek amacıyla mutlak iş devamlılığı sağlar ve IT altyapılarına esneklik kazandırır.

org.jahia.services.content.JCRValueWrapperImpl@d58e0acd

Gelişen dünyada Socomec ile yerinizi alın

Kurulum ve bağlantılara yüksek derecede esneklik getiren ve kolay yapılandırma özellikleri ile ölçüm dünyasında devrim yaratan DIRIS Digiware sistemi teknolojik yeniliklerin merkezi
Doğruluk ve işlevsellik anlamındaki eşsiz performans ile bu yenilikler, DIRIS Digiware' i elektrik enerjisi kalitesi tüketimi ölçümü ve izlemesi için en verimli çözüm haline getiriyor.

ATyS ailesi : Her uygulama için tamamen güvenli transfer

ATyS serisi, yük altında açma kapasitesi ve iki kullanım şekli(Otomatik ve Elle kumanda) sayesinde kolay kullanılabilir ve %100 güvenli bir çözümdür. Uygulamanıza uygun olarak beş farklı seri mevcuttur. 125A’ den 3200A’ e kadar olan tüm transfer şalteri ürün gamını keşfedin.

.

Güvenli, rekabetçi ve kullanıcı dostu, yeni Uzaktan Transfer Anahtarlama Ekipmanımızı keşfedin

ATYS S

“Enerji Kontrolü ve Güvenlik” uzmanları tarafından tasarlanan ATyS S 125 A (< 90 kVA / 415 Vac) yüklere kadar Genset Bekleme Güç Uygulamaları için açık teknik avantajlar ve farklılıklar sunar.

org.jahia.services.content.JCRValueWrapperImpl@32438b24

Highly reliable protection for IT and critical industrial applications

ITYS 1-10 kVA UPS

Online double conversion technology, wide battery configurability and advanced communication: ITYS from 1 to 10 kVA ensures high availability, operational efficiency and total electrical protection for your business against any electrical disturbance and fault.

org.jahia.services.content.JCRValueWrapperImpl@851c9568

İşlerinizin sürekliliği için yüksek kullanılabilirlik ve güç kalitesi çözümü

GREEN POWER 2.0 4 MW kadar

Green Power 2.0 UPS ürün grubu rakipsiz enerji verimliliğini uyumlu güç faktörü ile birleştirir ve size veri merkezi kullanılabilirliği için en üst seviyede kritik güç çözümü sunar.
Toplam yük koruması sağlayarak işlerinizi korur ve IT altyapınızın kullanılabilirliği ve arıza duruş süresi riski olmadan genişletilmesine imkan tanır.
Ve enerji saklama ve izleme çözümleri sunan STS ürün grubumuzla, hataları önlemek, ağınızı yönetmek, maliyetlerinizi azaltmak ve CO2 emisyonlarını düşürmek için tüm araçlara sahip olursunuz.

Enerji ölçümü ve yönetimi sistemleri

DIRIS A80

Elektrik kurulumları için izleme ve ölçüm cihazı.