İşlev

Bir taraftan TCO'yu (Toplam Sahip Olma Maliyeti) azaltırken, diğer taraftan iş sürekliliği için elektriksel altyapıya devamlı güç kaynağı sağlamak, veri merkezleri açısından temel bir endişe kaynağıdır. Socomec'in son teknoloji, inovatif UPS çözümü olan Lİ-İYON AKÜLÜ UPS, daha uzun kullanım ömrü ve daha az bakımla, düşürülmüş ayak izinde güvenilir yedek güç kullanılabilirliği sağlar.

Avantajlar

Artırılmış kullanılabilirlik

En son teknolojileri esas alan Socomec Lİ-İYON AKÜLÜ UPS, kurşun asitli sistemlere kıyasla daha yüksek güç yoğunluğu ve daha hızlı şarj sağlar.
Güç sisteminin kullanılabilirliğini azami seviyeye çıkarmak ve akü arızasının doğurduğu olumsuz sonuçlarını azaltmak üzere Lİ-İYON AKÜLÜ UPS, doğru ve bireysel hücre izlemesi sağlayan gömülü, etkileşimli bir kontrol sistemi ile donatılmıştır.

Alan optimizasyonu, düşük toplam sahip olma maliyeti

Yüksek enerji yoğunluğu sayesinde Lİ-İYON AKÜLÜ UPS yerden tasarruf sağlar ve kurşun-asit akülü UPS'ye kıyasla daha hafiftir.
Lİ-İYON AKÜLÜ UPS, ilave IT ​​ekipmanı için boş alan veya gelecekteki güç yükseltmelerine uyum sağlamak amaçlı ek alan bırakarak, alanın daha etkin ve esnek biçimde kullanılmasına olanak sağlar. Daha yüksek sıcaklıklara karşı daha az duyarlı olan Lİ-İYON AKÜLÜ UPS daha az soğutma gerektirir ve bu sayede enerji maliyetlerini azaltır.

  • Veri merkezi - Sunucu kullanılabilirliği
  • Veri merkezi - Telekomünikasyon altyapısının mevcudiyeti