Anahtarlama ve transfer ürünlerinin önde gelen üreticisi olarak Socomec, sigorta ve elektronik koruma ile izolasyon hatasına yönelik çözümler de sunar.

Önde gelen bir üreticinin güvenli, yüksek kaliteli enerji sürekliliği, personel ve varlıkların korunmasıyla birlikte en iyi elektrik şebekelerine yönelik uzmanlığından yararlanın.

Elektrik tesisatlarında anahtarlama ve güvenlik

Anahtarlama sistemleri elektrik tesisatları için temel olan cihazları içerir. Dağıtım devresinin her seviyesine kurulu bu sistemlerin işlevi şebekenin veya elektrik ekipmanının parçalarını emniyete alıp yalıtmaktır. Çözümlerimiz sanayide veya hizmetler sektöründe elektrik dağıtımından fotovoltaik üretimine kadar çeşitli uygulama türleri için idealdir.

Günümüzde ürün yelpazemiz pazarda bulunan en geniş yelpazedir: 16 ila 5000A, gözle görülebilir kesme, manuel, motorlu veya trip işlevli, açık veya panolu montaj ve IEC, UL veya CCC gibi uluslararası standartlarla tam uyumlu.

Güç kaynağı sürekliliği ve elektrik dağıtımı

İster sanayide, ister sağlık sektöründe, hizmetlerde ya da BT’de elektrik enerjisi kullanılabilirliği kritik bir faktördür.

Şebeke beslemesi transferinde uzmanlar olarak Socomec, manuel, motorlu / uzaktan (RTSE) veya otomatik (ATSE) transfer uygulamalarında komple ve yenilikçi bir ürün grubunun yanı sıra ATS bypass gibi daha komple çözümler sunar. 25 ile 3200A aralığında modüler veya endüstriyel sürümler olarak bu şebeke transfer cihazları iki devre arasında veya bir şebeke ile jeneratör düzeneği arasında güç transferine mükemmel biçimde uyarlanmıştır.

Tesisatınızın optimum sürekliliği ve hizmet ömrü için DIRIS A80 izolasyon izlemeyle birlikte önleyici bakım çalışmaları için kontrol sağlar.

Tesisatların, ekipmanın ve kişilerin korunması

Elektrik arızasının sonuçları, sektör ne olursa olsun şirketler için ciddi ve olumsuz etki yaratabilir. Bu nedenle Socomec çözümleri her tür topraklama sisteminde kişileri ve ekipmanı korur: IT, TT, TN.

Kaçak akım koruma, aşırı akımlara veya aşırı gerilimlere karşı koruma ve izolasyon izleme konularında gereksinimleriniz için doğru çözümleri seçerken size yardım ve danışmanlık sunuyoruz. Dahası, birçok çalışma koşulunda devre kesicilere göre tartışmasız avantajlar sağlayan güvenilir ve zamanla sınanmış teknoloji olan sigorta tabanlı koruma çözümleri konusunda geniş seçeneklerimiz var.

Uzmanlıklarımızı keşfedin

Güç Dönüştürme
Her İhtiyaca Uygun Bir UPS Çözümü
Güç İzleme
Yarının ölçüm cihazlarına bugün erişin
Bakım ve profesyonel hizmetler
Kritik Güç bakımında 50 yıllık üretici deneyimi