1922 yılında kurulan Socomec, 4200 çalışanın bulunduğu bir iş gücüne sahip bir sanayi grubudur. Ana faaliyet alanımız – müşterilerimizin güç performanslarına daha da odaklanarak alçak gerilim elektrik şebekelerinin kullanılabilirliği, kontrolü ve güvenliğidir. 2023’de SOCOMEC’in cirosu 843 milyon Euro’ya ulaştı.

Bağımsızlık kültürü

Socomec Group’un bağımsızlığı, kendi aile hissedarlarının koruduğu ve çalışanlarının paylaştığı değerlere saygı duyarak kendi kararlarını alabilmesini garanti eder. Beş kıtada konumlanan 30 bağlı kuruluş ile Socomec, uzmanlık kalitesinin fark yarattığı endüstriyel ve hizmet uygulamalarını hedef alarak uluslararası gelişmesini sürdürür.

Yenilikçilik ruhu

UPS sistemleri, şebeke beslemesi transferi, güç dönüştürme ve ölçümü alanlarında tartışmasız uzmanlar olarak Socomec cirosunun neredeyse %8’ini Ar-Ge’ye ayırır. Bunun sonucunda Grup her zaman bir teknolojik adım önde olma hedefini karşılayabiliyor.

left
Bir uzmanın vizyonu

Teknolojik süreçlerinde tam kontrol sahibi bir üretici olarak Socomec çoğu genel tedarikçiden farklıdır. Grup müşterilerine gitgide daha fazla özelleştirilmiş ve uygun çözümler sunmak için uzmanlık alanlarını sürekli olarak iyileştiriyor.

right

Esnek bir üretim yapısı

İki Avrupa mükemmellik merkezinin (Fransa ve İtalya) desteklediği Grup, Tunus ve başlıca gelişmekte olan pazarlardaki konumlar (Hindistan ve Çin) gibi rekabetçi üretim alanlarından da faydalanır. Bu alanlar Yalın Yönetim ilkelerine dayalı sürekli iyileşme sistemini hayata geçirmiş, böylece yüksek seviyede kalite sağlayabilecek, teslim tarihlerine uyabilecek ve müşterilerin beklediği maliyet gereksinimlerini karşılayabilecek konuma gelmiştir.

Hizmete odaklanma

Üreticimizin uzmanlığı şüphesiz, çözümlerimizin araştırılmasını, uygulanmasını ve çalıştırılmasını kolaylaştırmak üzere tasarlanmış eksiksiz bir hizmet yelpazesine doğru uzanır. Hizmet ekiplerimiz itibarlarını, güven verici rehberlik, esnek beceriler ve tepki verme kapasitesi üzerine kurmuştur.

left
Sorumlu büyüme

Tüm kültürlere açık ve insani değerlere sıkıca bağlı bir Grup olarak Socomec, çalışanların inisiyatiflerini ve bağlılıklarını destekler. Çalışma ilişkileri, ortaklık fikrine ve ortak etik kurallarına saygıya dayanır. Şirketin uyumlu, sürekli gelişimi başarma taahhüdü sayesinde Socomec, sadece hissedarları, çalışanları, müşterileri ve ortaklarına karşı değil aynı zamanda tüm topluma ve çevresine karşı sorumluluklarını da sahiplenir. Socomec, 2003 yılından bu yana Küresel İlkeler Sözleşmesi imzacısıdır.

right