Sanatın, uzun zamandır Socomec’te hak ettiği bir yeri vardır: konserler, sergiler, yaratıcı etkinlikler, … ve şirketin tarihinde önemli olaylarla ilişkilendirilmiş ve en geniş anlamda yaratıcılığa yönelik açık tutumumuzu gösteren birçok sanatsal ortaklık yapılmıştır. Günümüzde Socomec Group’un devam eden büyümesini desteklemek üzere Sokak sanatı etrafında yeni bir sanatsal girişim şekilleniyor...

Ivan Steyert
Ivan Steyert
CEO
SOCOMEC

Açıklığı destekleyen politikamız bir parçası olarak

"Bu oldukça çağdaş ve gençlik odaklı sanatsal dışavurum biçimini desteklemede şirketlerin oynayacakları bir rolü var. Sıklıkla bu şirketlerin, yollar, otobanlar ve demiryolu hatları boyunca dışarıdan birçok insanın görebileceği büyük ve kullanılmamış alanları bulunur. Bu, Şirketimizin CSR politikasının sosyal unsuruna dahil edilebilecek bir tür etkin sanatsal hamiliktir."

2020, renklerle dolu bir yıl

Freskler ve sanatçı performansları, kişiselleştirilmiş elektrik kabinleri veya yerel ve uluslararası sanatçılarla yapılan bir sokak sanatı festivali olan ve Socomec’in desteklediği Colors Urban Art 2020’de üretken olmuştur. Geriye dönük videomuzu izleyin!

100'den fazla kutu
şehri renklendirmek için

Avrupa metropolü Strazburg'un kalbinde, Street Art sanatçıları tarafından 100'den fazla kişiselleştirilmiş elektrik kutusu gizlenmiştir. Faaliyet alanımızın kentsel sembolü olan bu kutular her türlü mahallede mevcut ve Socomec tarafından desteklenen kolektif Colors Urban Art sanatçıları için ayrıcalıklı bir destek haline geldi.

right

Duvarlarımızdaki freskler

Sokak sanatının Socomec içinde de bir yeri var. Sokak sanatçıları Kazy, Stom 500 ve Pisco son yıllarda cephelerimiz üzerinde çalıştılar. Çalışanlarımızın, ziyaretçilerimizin ve komşularımızın takdir ettikleri bir işbirliği.