Uzmanlarımız hizmetinizde

Ağımızdaki 250 mühendis ve teknisyenin desteklediği 400 kadar Socomec uzmanı, özel ihtiyaçlarınıza yönelik olarak ekipmanınızın mutlak en iyi şekilde çalışmasını garantileyecek çözümler sağlar.

Gönlünüzün rahat olması için tasarlanmış destek hizmetlerinden oluşan komple bir paket sunuyoruz: devreye alma, yerinde test, önleyici bakım çalışmaları, 24 saat çağrı ve hızlı yerinde tamirat, onaylı orijinal yedek parçalar, güç kalitesi ve enerji verimliliği denetimleri, danışmanlık hizmetleri, tesis modifikasyonlarına ve yükseltmelere yönelik tasarım ve uygulama.

Ekiplerimiz en yüksek seviyede mükemmel ortaklarınızdır. Hepsi de çevre standartlarına ve güncel prosedürlere uygun olarak Socomec ekipmanınızda bakım ve ihtiyaçlarınıza uygun bir çözüm sağlama konularında çalışmaya hazırlar.

 

Uzmanlarımızla iletişim kurun
400+
uzman
(ağımızda)
110 000
ziyaret/yıl
25+
teknik destek merkezi
80+
yerel hizmet uzmanı

Denetim ve ön tasarım

Kritik güç projeleri karmaşık olabilir ve zorlukları etkili, hızlı ve maliyet etkin biçimde yönetmek için gerekli deneyim ve ustalık seviyesine sahip özel personel gerektirir.

Yüksek derecede kalifiye mühendislerden oluşan ekibimiz sayesinde Socomec, üretim uzmanlığından yararlanır ve güvenilir, güvenli ve verimli elektrik tesislerine yönelik danışmanlık hizmetleri (yerinde denetim, analiz, tasarım ve uygulama) sağlar ve her yerde her an üstün verimlilik garantiler.

Danışmanlık ve teknik destek

Üretici tarafından devreye alma

Güvenli, güvenilir ve tam işlevsel ekipman garantilidir!

left
Hizmet sözleşmelerimiz

Gönlünüzün rahat olması için, bakım sözleşmelerimiz, bireysel çalışma kısıtlamaları, iş süreçleri ve belli uygulamalarla ilişkili benzersiz kritiklik seviyesini dikkate alarak her gereksinime özeldir.

right
Bireysel hizmetlerimiz

Tüm bakım ve çalıştırma destek hizmetlerimiz her gereksinime ve bütçeye uygun anlık ürünler olarak mevcuttur.

left
Sertifikalı eğitim programlarımız

Socomec uzmanları ekipmanınızı sorunsuz çalıştırmak ve sürekliliğini azamiye çıkarmak için ihtiyaç duyduğunuz becerileri size sağlayabilir. Teknik eğitim oturumlarımız tesislerinizde veya özel Socomec eğitim merkezinde sunulabilir.

Uzmanlarımız her yıl 8000 saatin üzerinde teknik eğitim sağlar. Böylece becerilerinizi geliştirmeye ve çözümlerimizi kullanımınızı genişletmeye devam edebilirsiniz.

Image
ui/Fat/chevron-fat-right
Sertifikalı üretici eğitim programları
Image
ui/Thin/Documentations-pdf
Üretici servis kataloğu
Çözümlerimizle ilgili genel bir bakış için Üretici servis kataloğumuzu indirin.
Image
ui/Thin/chat-ask
Sorularınız var mı?
Kişiye özel destek için uzmanlarımıza danışın

Uzmanlıklarımızı keşfedin

Güç Dönüştürme
Her İhtiyaca Uygun Bir UPS Çözümü
Güç Anahtarlaması
Güç yönetimi ve personel ile varlıkları koruma
Güç İzleme
Yarının ölçüm cihazlarına bugün erişin