When energy matters

Yaklaşık yüz yıl önce kurulan Socomec, özellikle de kritik önem arz eden elektrik tesisatlarının performansı için yenilikçi çözümler sunmak amacıyla deneyimini sürekli geliştirdi.

 

Gelişen dünyada Socomec ile yerinizi alın

Kurulum ve bağlantılara yüksek derecede esneklik getiren ve kolay yapılandırma özellikleri ile ölçüm dünyasında devrim yaratan DIRIS Digiware sistemi teknolojik yeniliklerin merkezi
Doğruluk ve işlevsellik anlamındaki eşsiz performans ile bu yenilikler, DIRIS Digiware' i elektrik enerjisi kalitesi tüketimi ölçümü ve izlemesi için en verimli çözüm haline getiriyor.

Videoyu izleyin
Ürün gamını keşfedin

MODULYS GP : IT altyapınızda öngörülemeyen evrimlere cevap verin

MODULYS GP, sürekliliği maksimum seviyeye çıkarmak, maliyetleri düşürmek ve gelecekte ortaya çıkabilecek herhangi bir öngörülemeyen talebe yanıt vermek amacıyla IT altyapıları talebini karşılayan yeni bir yenilikçi, modüler UPS neslidir.
Avrupa'da tasarlanmış ve üretilmiş olan MODULYS GP, maliyet-etkin ve hızlı bir konuşlandırmanın yanı sıra kısa vadeli kapasite ve uzun vadeli büyüme gereksinimlerine yanıt vermek amacıyla mutlak iş devamlılığı sağlar ve IT altyapılarına esneklik kazandırır.

  • image-from-the-document-manag-1
  • image-from-the-document-manag-2