Haberler

Find the best DIRIS Digiware configuration!

The Socomec Meter Selector is your digital assistant, helping you find the best DIRIS Digiware configuration for your energy performance projects, and all in just a few clicks!
• Fill in information regarding your project
• Download the wiring diagram and bill of material
• Find all your archived projects in your personal account

UPS seçiminizi kolaylaştıran çevrimiçi araçlar

Socomec, işletmenizi korumak için en iyi UPS çözümünü ürün verileri ve teknik bilgilerle birlikte seçmenize yardımcı olacak bir araç sunmaktadır.

 

UPS Selector (UPS Seçim Kılavuzu) - sizin için en iyi UPS çözümünü bulun.

eRULER - UPS kurulumunuzu yapılandırma yardımcısı.

UPS planlama – kolay yapın!

Kişisel uzmanınız

Socomec UPS kurulumunuzu planlamakta size yardımcı olacak, kolay kullanımlı aracı geliştirmiştir. Kurulum öncesinde - PC, tablet ya da akıllı telefonunuzda kullanmak için, bizim kullanışlı eRULER hızlı ve basit bir şekilde  UPS ekipmanı için optimum elektrik altyapısını belirlemek amacıyla önemli elektrik parametrelerini yapılandırmak için yardımcı olur.
Sadece birkaç kolay adımda, Socomec akıllı araç sizin için ideal konfigürasyon çözümü sunmak için, sizin yapılandırma, giriş, çıkış, şebeke ve anma gücü ile ilgili bazı anahtar sorularda size yol gösterir.

org.jahia.services.content.JCRValueWrapperImpl@ae38276a

Enerji verimliliği: doğru seçimler nasıl yapılmalı?

Endüstriyel ve hizmet sektörü bina kullanıcıları şu gerçeklerin bilincindedir: bir yandan sürekli olarak artan enerji gereksinimleri ve maliyetleriyle, bir yandan da global seviyede karbon emisyonlarını düşürmeye ihtiyaçla karşı karşıya olarak, tesisatlarının enerji verimliliğini iyileştirmek amacıyla araştırmalar yapmak büyük kazanç elde etmelerini sağlamaktadır. Alınan kararları bildirmek ve faaliyetleri yönetmek için etkili çözümler gereklidir…