NET VISION: UPS WEB/SNMP Card

Cihazin Modeli*  :
 
Cihazin Gücü*  :
 
Bu uygulamanin Isletim Sistemi*  :
 
 
Uzaktan Izleme uygulamasi (kullanilmissa)  :
 
Ülke  :
 

LISANS ANLASMASI* (yasal kosul)
Telif hakki:
Burada bulunan bilgiler önceden haber verilmeksizin degistirilebilir. Yazilim üreticisi bu bilgilerle ilgili hiçbir yükümlülük altina girmez. Açiklanan yazilim, lisans anlasmasi ve zorunlu gizlilik temelinde verilmistir (yani, yazilim malzemesinin daha çok kisiye/ortama reklamini yapmama zorunlulugu).
Satin alan kisi, yedekleme amaciyla yazilimin tek bir kopyasini alabilir. Yazilim üreticisi, yazili olarak açikça belirtmedigi sürece hiçbir kismi ister elektronik isterse mekanik olsun veya fotokopiyle ya da benzer bir yöntemle olsun, üçüncü taraflara aktarilamaz.
Avrupa Birligi'nin Telif Hakki geçerlidir (AB Telif Hakki).
Telif Hakki (c) 2002-2003 SOCOMEC UPS, Isola Vicentina, Italya. Tüm haklari saklidir.
Sinirli Garanti:
Bu yazilim ve ekli malzemeler, herhangi bir garanti olmaksizin sunulmaktadir. Yazilim kalitesi, program performansi, kusursuz ortam, hatali isçilik, yazilimin veya UPS'nin hatali kullanilmasi, belgelerin ve ekli malzemelerin hatasiz olmasiyla ilgili tüm riskler kullanici tarafindan üstlenilir.
Yazilimin dogru sekilde çalisacagina ve yazilimimizin olasi islev hatasina bagli olarak sisteminizin veya dosyalarinizin güvenliginin zarar görmeyecegine dair hiçbir garanti bulunmamaktadir. Yazilimin, isletim sistemleriyle birlikte dogru çalisacagi, veri kaybina neden olmayacagi veya is süreçlerini kesintiye ugratmayacagina dair hiçbir garanti yoktur.

Zorunlu Alan*