Rennes Üniversite Hastanesi

Rennes Üniversitesi Bakım Müdürü olan Loïc BARDOU, neden Socomec’i tercih ettiğini açıklıyor

 

Rennes Üniversite Hastanesi, kardiyoloji ve pnömoloji merkezinde on bir adet standart prosedür radyoloji odasına ve beş adet radyoloji odasına sahiptir. Bu odalar, ne kadar kısa olursa olsun hiçbir güç arızasına/kesintisine tolerans göstermeyen gelişmiş tıbbi görüntüleme ve cerrahi destek cihazlarıyla donatılmıştır.

 

testimonial-rennes-university-hospital_pic.jpg

2009 Yılında, prosedürel radyoloji odalarımızda kullanılan 4 milyon euro değerindeki elektro-medikal cihazlara güç beslemesini, en iyi teknik ve ekonomik taahhüdü sunan bir çözüm ile güvence altına almak istedik.
Socomec ile, bu koruyucu çözümü beş odanın tamamına uygulamak için 300 kVA DELPHYS MX UPS sistemini tercih ettik. Bir volanın akülerle kombine halde kullanımı, tıbbi görüntüleme cihazlarını kullanırken sıkça karşılaşılan tepe akımlarını sistemin absorbe edebilmesi anlamına da gelmekteydi.

Bu tür bir yapılandırma, akülerin vaktinden evvel eskimesini önlemeye de yardımcı olmaktadır. Ve elbette, beş odayı besleyecek tek bir cihaza sahip olmak, yatırımımızı optimize edebileceğimiz anlamına gelmekteydi. Volanın akülerle kombine halde kullanımı, bakım ve işletme maliyetlerimizi de aşağı çekmemize yardım edecektir.

 

Nihai seçimi yapma zamanı geldiğinde, hastanenin radyoloji tesisleri için bu yenilikçi ve stratejik projeyi gerçekleştirmedeki mühendislik deneyimlerinden, tavsiyelerinden, destek ve rehberliklerinden ötürü Socomec’in teklifini tercih ettik.

 

Tıbbi tesislerinizin performansı korumada Socomec’in size nasıl yardım edebileceğini keşfedin