Neden Socomec?

90 yılı aşkın tecrübesiyle SOCOMEC, eksiksiz bir sigorta koruma çözümü için anahtarlar ve bileşenlerden oluşan bir ürün yelpazesi  sunmaktadır. İş ortaklığımız size ayrıca ek faydalar da getirmektedir:

picto_349_a_50-50.jpg Yanıtlayıcı bir ticari ağ

Mühendis takımlarımız, ünlerini güven verici yakınlıkları, uzman deneyimleri ve müşteri sorunlarını dikkatle dinleme sayesinde yapmıştır.

picto_351_a_50-50.jpg Kapsamlı bir ürün gamı

Faaliyet alanınız ne olursa olsun (sanayi, veri merkezi, fotovoltaikler, vs.), elektriksel koruma gereksinimleriniz için en uygun çözümü bu ürün ailesinde bulacaksınız.

picto_350_a_50-50.jpg Yüksek kaliteli ürünler

SOCOMEC'in müşterilerinin gözündeki ünü, sigorta çözümlerinin güvenilirliği sayesindedir.

picto_352_a_50-50.jpg Özelleştirilmiş çözümler

Gereksinimleriniz standart teklifleri aşıyor mu? Uzman bir üretici olarak, cihazlarımızı özel gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde adapte edebilmekteyiz. Seçeneklerinizi konuşmak için bizimle veya ilgili temsilcinizle iletişime geçin.

 • Neden bir sigorta koruması seçmelisiniz?

  • Sigorta korumaları: Devre kesicilere nazaran belirgin avantajlar

  • SOCOMEC, sigortaların faydasını hem kişisel güvenlik hem de cihaz güvenliği açısından her zaman önde tutmuştur. Sigorta koruması, çok sayıda uygulamada devre kesicilere göre çok daha fazla fayda sunmaktadır.
   Sigorta şalterleri, güç dağıtımından motor korumasına kadar güvenli bir devre kesme işlemini ve korumayı garanti eder.
   Özet olarak aşağıdaki önemli avantajları sunarlar:

  • fuser_489_c_fr_100-90.jpgKısa devrelerin büyük ölçüde sınırlandırılması

   Bir kısa devre sırasında üretilen termik ve mekanik etkiler önemli olabilir. Bir sigortanın kesme hızı, devre kesici teknolojisine kıyasla kısa devreyi çok daha büyük ölçüde sınırlandırmaktadır.

  • fuser_493_c_fr_100-90.jpgBasitleştirilmiş belirgin fark

   Sigortalar, kısa devre seviyesinden bağımsız olarak toplam bir fark sağlamaktadır. Bu, giriş ve çıkış sigortaları arasında değerlerin oranı en az 1:6 olur olmaz sağlanır. Bu özellik, beslenen enerjide mükemmel bir devamlılığı garanti eder.

    

  • Yüksek kesme kapasitesi

   Sigortalar 100 kA'lik (veya daha fazla) bir kesme kapasitesine sahiptir; dolayısıyla, doğru özelliklere sahip ürünleri seçerken kısa devre akımı konusunda çok fazla endişelenmeye gerek kalmamaktadır.

  • Görünür kesme

   Kısa devre giderilirken, üretilen enerji silis tarafından emilir ve sigorta gövdesi içinde tutularak ark yayılması ve hatta beyaz-sıcak maddelerin yansıması durdurulur.

  • Görünür çift kesme

   Kesme şalterleri, sigortaların giriş ve çıkışını kesmeyi sağlar, böylece sigortaların tamamen güvenli bir şekilde değiştirilebilmesi sağlanır.

 • Sigorta koruması ürün yelpazemizi keşfedin